Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Наше зростання – 32 позиції!

Одним з важливих показників наукової діяльності університету є  кількість публікацій та цитувань науковців закладу вищої освіти в закордонних фахових виданнях, які індексуються за  показниками науковометричної  бази SciVerse Scopus. Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових видань з технічних, медичних і гуманітарних наук. До цієї бази також потрапляють публікації наукових журналів, матеріали конференцій і книжкових видань.

Приємно відзначити, що впродовж останніх років наш університет поступово покращує свої позиції за  показниками Scopus, про що свідчать рейтинги університетів, які періодично оприлюднює Інтернет-портал Освіта.ua. Щойно оприлюднений рейтинг Scopus 2021 cвідчить про те, що за останній час Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка піднявся на 32 позиції й нині посідає 72 місце  серед 190 закладів вищої освіти  України (дані на 19 квітня 2021 року). Серед ЗВО аграрного профілю ХНТУСГ посідає 5 місце, що також є досить добрим показником.

За останніми даними SciVerse Scopus, науковцями нашого університету в закордонних фахових виданнях було розміщено 398 публікацій і отримано 1129 цитувань, що дозволило покращити Індекс Гірша на 8 позицій.

Згідно з результатами рейтингу 2021 року найвищий індекс Гірша серед закладів вищої освіти мають так звані класичні  університети – Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна і  Львівський національний університет імені Івана Франка, а також Одеський національний університет імені І.І. Мечникова і Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», які в рейтингу посіли відповідно четверте і п’яте місця.

Наше зростання – 32 позиції!

Джерело: Рейтинг університетів за показниками Scopus 2021 року

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.