Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

КОРОНОВІРУС — ЦЕ СЕРЙОЗНО

Із сьогоднішнього дня згідно з наказом в.о. ректора ХНТУСГ С.О. Заїки, навчальний процес в університеті триває в дистанційному режимі. Проректор  з НПР, розвитку економіки та інфраструктури А.М. Микитась та  директор студмістечка А.А. Майборода довели  зміст наказу до всіх студентів, які  мешкають у гуртожитках університету, наголосивши на тому, що  в цих умовах буде забезпечено можливість проживання в гуртожитках здобувачів освіти (відповідно до поданих заяв), які вимушені залишитись в гуртожитках, але із забезпеченням максимально безпечних умов перебування.

Попри це, нагадуємо усім студентам та співробітникам університету про необхідність дотримання  заходів безпеки і правил профілактики, запроваджених у зв’язку з  поширенням епідемії коронавірусу COVID-19. Будьте здорові й не забувайте, що коронавірус — це серйозно.

На фото: проректор з НПР, розвитку економіки та  інфраструктури ХНТУСГ А.В. Микитась роз’яснює студентам гуртожитку зміст наказу про тимчасовий перехід на дистанційне навчання.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.

КОРОНОВІРУС — ЦЕ СЕРЙОЗНО