Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Навчаються майбутні підприємці

 Професійна та практична підготовка фахівців у сфері підприємництва, торгівлі та біржової діяльності  у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка традиційно починається із вивчення дисципліни “Вступ до фаху” з поступовим набуттям  випускниками компетентностей з розв’язання складних спеціалізованих завдань та проблем підприємницьких структур із застосуванням методів їх організації і функціонування у невизначених умовах. Неодмінною частиною при цьому є проведення практичних занять у виробничих умовах на базі суб’єктів підприємництва і торгівлі, що є стейкхолдерами відповідної освітньої програми з підготовки бакалаврів і магістрів.

Цього разу студенти разом із викладачами кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності досліджували питання організації та функціонування торгівельної компанії „МОТОДОМ”, що спеціалізується на продажі “нішевих” товарів – мототехніки та мотоекіпірування в умовах фінансової нестабільності та пандемії. Студентів цікавило все: від вибору виду діяльності і особливостей організації торгівлі до товарознавчих характеристик мотоодягу, взуття і захисного спорядження. Магістри більше звертали увагу на “клубність” клієнтів, проведення мандрівок, стратегії та інформаційно-аналітичне забезпечення бізнесу.

Особливою родзинкою стало дослідження студентами якості захисного екіпірування та тестування мототехніки різних класів з метою сегментації клієнтів і визначення їхніх потреб.

Кафедра висловлює щиру вдячність керівництву торгівельної компанії “МОТОДОМ” за співробітництво у сфері підготовки фахівців за спеціальністю 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Р.В. Левкіна,

зав. кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.