Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Корисно ознайомитися

Монографія “Виникнення суб’єктивних земельних прав” Ковача Д.Л., к.ю.н., старшого викладача кафедри Безпеки життєдіяльності та права. В даній праці проводиться комплексний науковий аналіз правової регламентації виникнення суб’єктивних земельних прав.

Видання розраховане на науковців, викладачів, аспірантів, студентів юридичних вищих навчальних закладів, практикуючих юристів, а також усіх, хто цікавиться зазначеною проблематикою.

Монографічна праця присвячена одному з важливих і практично значимих питань – виникненню суб’єктивних земельних прав громадян, юридичних осіб, публічних формувань та ін. Достатньо зазначити, що право на землю кожного громадянина – це його природне право, яке він отримав від народження. Не можуть обійтися без землі і юридичні особи. Вони можуть провадити свою діяльність, використовуючи її як основний засіб виробництва в сільському або лісовому господарстві, використовувати відповідні земельні ділянки як місце розташування інфраструктури юридичної особи тощо.

Окремі складні положення чинного земельного законодавства, що розглядаються в монографії, викладаються в рамках факультативу – «Школа аграрного лідерства».

КАФЕДРА БЖ ТА ПРАВА