Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Гаряча пора для вступників

Кажуть, понеділок – важкий день. Тільки не для наших вступників, які  цього дня прийшли до університету щоб отримати консультації та заповнити свої електронні кабінети. Традиційно члени Приймальної комісії університету надають вступникам та їхнім батькам  всю необхідну допомогу і в разі потреби проводять профорієнтаційну роботу.

От і Аня та Вікторія, які з мамами приїхали до нашого університету із селища міського типу Білокуракіно Старобільського   району Луганської області, залишились задоволені спілкуванням з членами Приймальної комісії. Зустріли ми їх на виході з університету й поцікавились які спеціальності для себе обрали дівчатка й чому вибрали для вступу  саме наш університет. З’ясувалося, що Аня планує освоїти  спеціальність Менеджмент, а Вікторія – Агрономію. А наш університет обрали за рекомендацією своїх друзів, які тут навчаються на старших курсах. Батьки підтримали такий вибір дівчат і сподіваються на те, що вони успішно пройдуть конкурсний відбір та стануть студентками нашого університету.

На це розраховують і два Дениси, які приїхали до Приймальної комісії ХНТУСГ з Нової Водолаги. Цього року хлопці успішно закінчили Нововодолазький ліцей №2, склали ЗНО і вирішили разом продовжувати навчання. Один Денис планує вступити на спеціальність  Агроінженерія, а інший  –  на  Харчові технології. Хлопці трохи хвилюються чи вдасться їм пройти за конкурсом і вступити на бюджетну форму навчання, бо цього року ці спеціальності користуються підвищеним попитом у абітурієнтів.  Сподіваємося, що все в них буде добре, як і в решти наших вступників, в.т.ч. в Олександра Полінкевича (на фото), який закінчив Куп’янський медичний коледж і планує освоїти в нашому університеті ще одну спеціальність – Підприємництво, торгівля, та біржова діяльність. У кожного свій вибір.

Вступна кампанія триває. І ми уважно стежимо за її перебігом та з нетерпінням чекаємо результатів. Наразі, за даними державного підприємства «Інфоресурс» заяви про вступ до нашого університету (на бакалаврат) подало понад 4000 осіб, з них понад 3600 – це вступники на основі повної загальної середньої освіти. Всього ж, за даними ДП «Інфоресурс», станом на 09:00 19 липня на сайті vstup.edbo.gov.ua створено 452 тис. 933 електронних кабінети та подано 793 тис. 969 заяв.

Більше світлин у розділі МЕДІАГАЛЕРЕЯ.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.