Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

До уваги науковців ХНТУСГ

 Запрошуємо скористатися послугами оновленого електронного ресурсу «ВЕБ портфоліо науковців ХНТУСГ». Нині до нього додано розділ  «Публікації в Scopus, WoS», який дає змогу відстежити ті публікації авторів-співробітників ХНТУСГ, що були проіндексовані базами даних Scopus та Web of Science Core Collection.
Списки сформовано за хронологічною ознакою і  містять  бібліографічні відомості: назву публікації, рік публікації, назва видання, № тому (№ випуску), сторінки, перелік авторів (співавторів), бібліографічний опис для цитування за «ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 “Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання».  Крім того, кожна публікація має відмітку про те, в яких саме базах індексується публікація – Scopus  чи  Web of Science Core Collection , або в окремих випадках – обома базами даних.
    Звертаємо увагу, що в переліку авторів (співавторів)  прізвища науковців ХНТУСГ мають гіперпосилання, які  спрямовують звернення до персоніфікованої сторінки автора у ресурсі «ВЕБ портфоліо науковців ХНТУСГ».
    Сподіваємось, що ця системи демонстрації публікаційної активності авторів-вчених університету стане у нагоді  щодо використання її у довідковій та інформаційній роботі, для оцінки наукової діяльності вченого при підготовці документів до звітності або конкурсу на заміщення вакантної посади, ліцензуванні, атестації, акредитації спеціальностей, для систематизації власної діяльності, самопрезентації тощо.
ДО РЕЧІ. 19 листопада 2020 р. Міністерство освіти і науки України та Google Україна проведуть онлайн-семінар для науковців, на якому розкажуть про застосування інструментів Google у сфері наукових досліджень та публікацій. Йдеться про Google Академія, Google Public Data, Google Cloud Platform тощо.

«Компетентне застосування нашими науковцями у своїй дослідницькій діяльності сучасних діджитал-інструментів відкриває для них нові, ширші можливості. Впевнений, що наша ініціатива буде позитивно сприйнята науковою спільнотою», – зазначив заступник Міністра освіти і науки України Артур Селецький.

Навчання розпочнеться о 14:00. 

Для підтвердження участі у заході необхідно заповнити реєстраційну форму.

Під час онлайн-семінару розглядатимуться  такі питання:

  • роль цифрових сервісів у розвитку науки;
  • прикладне використання системи Google Академія;
  • можливості розширеного пошуку Google та Google Alerts;
  • робота з масивами даних – Google Public Data, Dataset Search, Google Data Studio та Google Cloud Platform.

З детальною програмою можна ознайомитись за покликанням.

Дирекція наукової бібліотеки ХНТУСГ