Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Відбулося засідання Вченої Ради

13 листопада ц.р. в Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. П. Василенка під головування в.о. ректора С.О. Заїки відбулося позачергове засідання Вченої ради, на якому було розглянуто питання про організацію освітнього процесу  в  умовах карантину. Вчена рада ухвалила рішення про продовження дистанційного навчання в університеті до 1 грудня 2020 року.

Таке рішеня було ухвалене на підставі листа Міністерства освіти і науки України керівникам закладів вищої та фахової передвищої освіти, яким рекомендовано із 16 листопада 2020 року навчання в закладах вищої та фахової передвищої освіти  проводити за змішаною формою із внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять, враховуючи епідемічну ситуацію в кожному конкретному регіоні та закладі освіти.

Продовжуючи терміни дистанційного навчання в ХНТУСГ, члени Вченої ради також врахували положення постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 р. № 1100 щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», згідно з яким забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами більш ніж 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

Відділ медіакомункацій ХНТУСГ.