Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en
З Днем працівників сільського господарства

З Днем працівників сільського господарства

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства, вшановуючи представників великої хліборобської родини, які чесно трудяться на землі.

Приємно відзначити, що серед них багато випускників нашого університету, які успішно працюють в агропромисловому комплексі або аграрному бізнесі і забезпечують його розвиток. Багато з них очолюють сільськогосподарські та фермерські підприємства, працюють головними інженерами, агрономами, економістами, використовуючи на практиці здобуті в університеті знання та навички. Приємно відзначити і те, що більшість наших випускників не втрачають зв’язку із  своїм університетом та аграрною наукою, яка  є основою сучасного сільськогосподарського виробництва.

Ми щиро пишаємося своїми випускниками, які роблять значний внесок у забезпечення добробуту та продовольчої безпеки нашої держави. Отож, напередодні їхнього професійного свята традиційно  бажаємо їм а також усім аграріям щедрих врожаїв та достатку, щастя, здоров’я і всіх гараздів.

Мирного неба вам і погожих днів, шановні аграрії!

Наказ про нагородження з нагоди Дня працівників сільського господарства

З повагою,

ректор ХНТУСГ Олександр Нанка