Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

День науки у Вовчанську

Сьогодні в місті Вовчанськ за ініціативою Студентської ради ВСП «Вовчанський фаховий коледж ХНТУСГ» (голова – Дар’я Желновач, «Агроінженерія») та за сприяння відділу освіти відбувся масштабний захід – І Молодіжний круглий стіл «Рік дистанційного навчання: підсумки і перспективи», присвячений Дню науки в Україні.

У провінційному  містечку такий захід проходив вперше, та попри це, він об’єднав учнівську та студентську молодь всієї Вовчанської територіальної громади.  Зокрема, до заходу долучились  представники закладів загальної середньої освіти з числа здобувачів 8-11 класів.

Круглий стіл відкрив вітальним словом директор коледжу А. В. Щербак, який побажав молодим науковцям наснаги та конструктивного діалогу. Загальну організацію заходу здійснювала методист коледжу Т. П. Бондарєва.

В обговоренні актуальної для всіх рівнів освіти теми взяли участь учні 9 та 11 класів, а також студенти коледжу. Абсолютно всі доповідачі показали належний рівень підготовки, проявили креативність та справжній науковий підхід до поставленої проблеми. До участі в круглому столі були запрошені випускники коледжу, які зараз є здобувачами першого рівня вищої освіти в ХНТУСГ: Владислав Пономарьов  (ННІ МСМ, «Агроінженерія») та Маргарита Іванова  (ФТСЛ, «Транспортні технології»). Вони виступили спікерами та поділилися своїм баченням основних аспектів дистанційного навчання.

За підсумками Молодіжного круглого столу всі наукові керівники доповідачів отримають електронні сертифікати учасників на 8 годин, всі доповідачі – дипломи, а керівники закладів освіти, представники яких взяли участь у заході, – подяки.

Тетяна Бондарєва,  викладач-методист коледжу, к.ф.н., спеціаліст вищої категорії.