Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

З Днем науки в Україні!

Рада молодих вчених Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка вітає всіх причетних зі святом – з Днем науки!

«Наука повинна бути самим піднесеним втіленням батьківщини, бо з усіх народів першим завжди буде той, який випередить інші в області думки і розумової діяльності» (Луї Пастер).

Розвиток науки – це запорука зростання держави й базова платформа підвищення конкурентоспроможності нашої країни на світовому рівні. Розвиток науки – це формування та зростання інтелектуального потенціалу нації.  Розвиток науки – це постійні пошуки нових знань, постійні дослідження та експерименти, постійна праця з труднощами та перепонами, але в результаті це завжди перемоги. Наука не можлива без розвитку, розвиток не можливий без науки!

Наукова спільнота – це єдина потужна команда, яка здолає всі перешкоди і допоможе нашій державі досягти найкращих та найвищих результатів у всіх сферах! Бажаємо всім досягнення наукових мрій, цікавих, новітніх та інноваційних ідей, а також нових перемог, досягнень та звершень!

Олександра МАНДИЧ,
доктор економічних наук, професор
голова ради молодих вчених ХНТУСГ.