Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Зустріч Руслана Тихонченка з директорами ННІ, деканами факультетів та відповідальними секретарями приймальних комісій ХНТУСГ, ХДЗВА, ХДУХТ та ХНАУ ім. В.В. Докучаєва

07 липня 2021 року була проведена робоча зустріч з директорами навчально-наукових інститутів, деканами факультетів та відповідальними секретарями приймальних комісій, залучених до процесу реорганізації згідно Наказу МОН від 18.06.2021 р. № 689 «Про утворення Державного біотехнологічного університету» та Наказу МОН від 25.06.2021 р. № 717, з питань організації вступної кампанії на 2021-2022 навчальний рік. Були розглянуті питання поточного стану роботи приймальних комісій, їх координації, перспектив набору контингенту здобувачів вищої освіти, провадження спільної політики формування контингенту студентів, а також оформлення заявок щодо виконання державного замовлення на надання освітніх послуг у 2021 році.

Учасники зустрічі обговорили нагальні проблемні питання та виробили спільну позицію щодо політики, яку залучені до процесу реорганізації заклади вищої освіти реалізовуватимуть у процесі вступної кампанії в перехідний період.