Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ЗУСТРІЧ ЧЕРЕЗ 50 РОКІВ. ФОТОРЕПОРТАЖ

Щороку у стінах нашого університету  проходять зустрічі випускників різних років. Але така відбулася вперше. Сьогодні у стінах ННІ механотроніки і систем менеджменту зустрілися випускники колишнього ХІМЕСГ 1971 року, які згадали своїх однокурсників, викладачів та незабутні роки студентства.
Далеко не всі випускники, які 50 років тому отримали диплом інженера-механіка, змогли прийти на цю зустріч, багатьох уже й не має на цьому світі. Але ті 20 осіб, які  все ж таки пришли  чи приїхали, анітрохи про це не пошкодували. Бо отримали унікальну можливість знову поринути  в роки своєї юності, поспілкуватися з університетськими друзями  і доторкнутися до стін рідної альма-матер.
Від імені ректорату ХНТУСГ випускників 1971 року привітав директор ННІ МСМ Віталій Михайлович Власовець і він же провів для них екскурсію навчальними кабінетами та лабораторіями інституту.  Особливо вразили колишніх студентів сучасна навчально-дослідна лабораторія «Case Education» та навчально-науковий центр «John Deere Training Center». В одному з кабінетів на великому екрані випускники переглянули фотоальбом свого курсу та вшанували  своїх однокурсників, які пішли із життя.
Під час зустрічі було багато приємних емоцій і вражень, які  зафіксував наш фоторепортер Кирило Коробов, переглянути їх можна в розділі МЕДІАГАЛЕРЕЯ. А ми висловлюємо щиру вдячність організатору зустрічі Миколі Олексійовичу Федчуку, який доклав багато зусиль для того, щоб вона відбулася. І очікуємо на нові зустрічі та нові враження.