Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Засідання вченої ради ННІ ЕКТ

      16 грудня 2020 р. відбулося засідання вченої ради ННІ ЕКТ, яке проходило  в дистанційному режимі з використанням платформи Google Meet. Одним із питань порядку денного було обрання за конкурсом науково-педагогічних працівників на вакантні посади кафедр ННІ ЕКТ, всього в конкурсі брало участь 12 викладачів інституту. Після обговорення кандидатур відбулося таємне голосування з використанням форми для голосування Google Forms, яке дозволило оперативно провести голосування з візуалізацією результатів голосування і не піддаючи небезпеці колектив інституту. Ініціювала і організувала голосування з використанням форми Google Forms секретарка вченої ради, доцент каф. електропостачання та енергетичного менеджменту Трунова І. М., за що вчена рада ННІ ЕКТ їй вдячна.

      На засіданні вченої ради також обговорювались питання зміни організаційної структури інституту, стан підготовки до проведення зимових практик студентів, результати захисту кваліфікаційних робіт магістрами заочної та денної форм навчання, а також зміни в освітніх програмах та навчальних планах для здобувачів 2021 року вступу.

       Одним із важливих питань, на яке зробив наголос в.о. директора інституту Жила В.І., є питання профорієнтаційної роботи, яке необхідно проводити, використовуючи нові комунікаційні технології.