Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ХНТУСГ — лідер вищої освіти України

Як ми вже інформували, 20-21 листопада 2020 р. за підтримки  Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України та Державної  наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України відбулася Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра – 2020», одним з учасників якої став і наш університет.ХНТУСГ — лідер вищої освіти України

Зважаючи на карантинні обмеження, запроваджені Кабінетом Міністрів України, виставка відбувалась в онлайн-режимі. Попри це, вона була проведена на високому рівні і дозволила  вітчизняним та закордонним навчальним закладам презентувати свої кращі напрацювання, зокрема: молодіжні програми, програми обміну учнями та студентами, досвід співпраці з Європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді, сучасні інноваційні технології у галузі освіти тощо.

ХНТУСГ взяв активну участь в роботі  виставки, представивши розширену інформацію про спеціальності, за якими проводиться підготовка фахівців першого та другого рівнів вищої освіти, рекламний буклет і презентаційний відеоролик. Крім того, на виставці були представлені матеріали щодо участі нашого університету в конкурсі на звання «Лідер вищої освіти» та в конкурсі з тематичних номінацій «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки», де було презентовано проєкт «Співпраця університету із закордонними навчальними закладами – як шлях підвищення якості освіти та місця ХНТУСГ в світовому освітянському просторі».

Відповідно до рішення оргкомітету виставки, за результатами експертного оцінювання представлених на конкурс робіт та проєктів, Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка отримав Гран-Прі в номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки» та був удостоєний Почесного звання «Лідер вищої освіти України».

Такі нагороди спонукають колектив університету докладати ще більще зусиль для підвищення якості освіти та подальшої інтеграції в міжнародний освітянський простір.

Микола Лисиченко, перший проректор ХНТУСГ.

Довідково:

Подяка О.В. Нанці

Лiдер_вищої_освіти_2020

Гран-прi_лист_2020

Проект_листа_2020