Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Творчість наших студентів

Уже ні для кого не є таємницею, що Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П. Василенка — це творчий виш. І не тільки тому, що  більшість студентів та викладачів ХНТУСГ дуже творчо підходять до організації навчально-виховного процесу, а й тому, що тут створені всі умови для справжньої творчості та художньої самодіяльності. Цими питаннями опікується  Відділ  виховної роботи студентів, навколо якого і гуртується творча студентська молодь: молоді виконавці, музиканти, художники, поети…

Сьогодні ми хочемо познайомити вас із творчістю рок-групи BRIGHT WAY (СВЯТИЙ ШЛЯХ), якою керує Ігор Трюхань, донедавна студент ННІ ЕКТ. Нинішнього року Ігор закінчив своє навчання в університеті, здобувши професію за спеціальністю 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”, але залишився працювати  у виші керівником студентського клубу.  І це дуже здорово! Бо знайти роботу за своєю спеціальністю він завжди встигне, а створити нову рок-групу та вивести її на музичну орбіту буде не так просто.

До речі, нещодавно разом із членами своєї групи Ігор записав пісню “Любов не буває грішною”, яка, на мою думку,  є справжнім шедевром. Тому поспішаю записатися у фанати групи BRIGHT WAY, яка у свою чергу залишається фанатом ХНТУСГ.

Із творчістю інших студентів нашого університету ви можете ознайомитися у розділі ТВОРЧІСТЬ НАШИХ СТУДЕНТІВ.  

Віктор Козоріз, редактор газети “Світоч знань”.

#ЯобираюХНТУСГ