Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Захист кваліфікаційних робіт на здобуття ступеню вищої освіти «Магістр» зі спеціальності 075 «Маркетинг»

На кафедрі маркетингу та медіакомунікацій згідно з графіком відбувся захист кваліфікаційних робіт на здобуття ступеню вищої освіти «Магістр» зі спеціальності 075 «Маркетинг».

Екзаменаційна комісія у складі: Красноруцького Олексія Олександровича – доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри організації виробництва, бізнесу та менеджменту Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка (голова комісії); Мандич Олександри Валеріївни – доктора економічних наук, професора, завідувачки кафедри маркетингу та медіакомунікацій (заступник голови комісії); Микитася Аркадія Вікторовича – доктора економічних наук, доцента, доцента кафедри маркетингу та медіакомунікацій; Квятко Тетяни Миколаївни – кандидата економічних наук, доцента, доцента кафедри маркетингу та медіакомунікацій. Також в захисті взяли участь члени проєктної групи та представники робочої групи роботодавців ОПП «Маркетинг». Присутніми відзначено, що студенти на захисті кваліфікаційних робіт показали в цілому достатні знання зі спеціальності 075 «Маркетинг».

Тематика представлених кваліфікаційних робіт актуальна, досить різноманітна, має дослідницький характер і базується на реальних даних, відповідає вимогам, ураховує особливості розвитку маркетингової діяльності.

Колектив кафедри від щирого серця вітає своїх випускників з успішним захистом кваліфікаційних робіт та здобуттям кваліфікації магістрів маркетингу! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, завжди рухатися вперед та використовувати у практичній діяльності отримані протягом навчання знання та уміння. Зичимо реалізувати всі плани та задуми і завжди пам’ятати про свої найкращі роки в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка.

Романюк І.А., к.е.н., доцент,

ст. викладач ЗВО кафедри маркетингу та медіакомунікацій,

секретар Екзаменаційної комісії