Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

З Міжнародним днем жіночого підприємництва!

Сьогодні відзначають Міжнародний День жіночого підприємництва (Women’s Entrepreneurship Day – скорочено WED), який є глобальною ініціативою, спрямованою на підтримку та розширення прав і можливостей жінок-підприємців у всьому світі.

Вперше цей день був урочисто відзначений 19 листопада 2014 року в Нью-Йорку в резиденції ООН. Саме тоді було вирішено, що кожного року цей день буде присвячений жінкам-підприємцям – тим, які є власниками фірм, особливо родинних, або тим, які планують розпочати свою ділову кар’єру, заснувавши власну справу.

У 2016 році завдяки громадській організації Міжнародна Амбасада Жінок Підприємців до цього свята приєдналась і Україна, де багато жінок працюють у сфері бізнесу та підприємництва.

Окремо варто згадати тих жінок, які навчають майбутніх підприємців та бізнесменів, а серед них і викладачів кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ХНТУСГ, яку очолює доктор економічних наук, професор Руслана Володимирівна Левкіна.  Наразі колектив кафедри під її керівництвом робить значний внесок у підготовку фахівців з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності  і в  розбудову підприємницької інфраструктури України. Враховуючи переважно жіночий склад кафедри і контингент студентів,  маємо повне право вітати їх з Міжнародним Днем жіночого підприємництва.

Шановні колеги, бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів у підприємництві,  і  щоб цей успіх завжди супроводжував вас у всіх починаннях!

І святом вас та ваших студенток!

Ваші друзі і колеги. 

З Міжнародним днем жіночого підприємництва!