Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

З ювілеєм, шановна Наталіє Геннадіївно!

Колектив ХНТУСГ ім. Петра Василенка щиро вітає доктора технічних наук, професора, завідувачку кафедри Біомедичної інженерії та теоретичної електроніки   Косуліну Наталію Геннадіївну з ювілеєм!

У 1992 р. вона закінчила Харківський інженерно-педагогічний інститут за спеціальністю електроенергетика (кваліфікація інженер-викладач електроенергетичних дисциплін) і почала працювати в Харківському державному технічному університеті сільського господарства на посаді асистента кафедри застосування електричної енергії в сільському господарстві. За період роботи у нашому університеті Наталія Геннадіївна працювала на посадах асистента, старшого викладача, доцента, професора і завідувача кафедри.

У 1998 році Косуліна Н.Г. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Використання електромагнітного випромінювання тканин тварин для дистанційної діагностики їх стану радіотермометром».

У 2007 році вона захистила докторську дисертацію на тему: «Науково-технічні основи побудови інформаційних електромагнітних технологій підвищення продуктивності біооб’єктів рослинництва» і у 2009 році отримала вчене звання професора.

У 2009 році Косуліна Н.Г. була призначена завідувачкою кафедри «Технотроніки і теоретичної електротехніки», яка потім була перейменована у кафедру «Біомедичної інженерії та теоретичної електротехніки» і яку вона очолює на сьогоднішній день.

Косуліна Н.Г. зробила значний внесок в покращення матеріальної бази кафедри, оновлення навчальних стендів, впровадження в навчальний процес нового обладнання та нових технологій.

За роки роботи в нашому університеті Косуліна Н.Г. вагомий  внесок у підвищенні його рейтингу. Її неодноразово нагороджували дипломами різних ступенів за наукові роботи, була визнана «Жінкою року – 2007» в номінації «Жінка – працівник освіти та науки», її також нагороджували дипломами та грамотами Харківської обласної ради, Харківського міського голови, Харківської обласної профспілкової організації, їй неодноразово висловлювали подяки від керівництва університету за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.

Косуліна Н.Г. є творцем наукової школи в галузі впровадження електромагнітних технологій в рослинництві та тваринництві. Під її науковим керівництвом були захищені 4 кандидатських та 1 докторська дисертація.

Косуліна Н.Г. є автором 3 підручників, 2 посібників, понад 70 статей та 100 науково-методичних праць.

Колектив ХНТУСГ пишається своєю колегою і бажає їй щастя, добробуту, нових здобутків та наснаги в роботі на благо університету і України!

З повагою, ректорат, друзі та колеги