Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

XVI молодіжний пленер

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що з 23 по 29 серпня 2021 року в рамках відзначення 30-ї річниці незалежності України відбудеться XVI молодіжний пленер Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання молоді (далі –  XVI молодіжний пленер).

XVI молодіжний пленер спрямований на розвиток освітньо-лідерських та фізкультурно-оздоровчих якостей студентів.

Організаторами XVI молодіжного пленеру є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз», управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації спільно з Львівським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Колегією студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка».

Місце проведення XVI молодіжного пленеру навчально-оздоровчий табір «Політехнік-3» Національного університету «Львівська політехніка» (Коблівська територіальна громада Миколаївської області).

Реєстрація учасників доступна до 10 серпня за посиланням https://forms.gle/xcpDCrBHLCY5EWmK8.

Інформація про XVI молодіжний пленер розміщена на веб-порталі Національного університету «Львівська політехніка» https://lpnu.ua/.

Додаткову інформацію можна отримати електронною поштою nss.koblevo@gmail.com або у співголови оргкомітету заходу Анатолія Ігнатовича (тел.: (032) 276-05-89, 067-603-80-03).