Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Вітаємо з ювілеєм – 60 років!

Сьогодні відзначає свій День народження голова профспілкового комітету співробітників та студентів ХНТУСГ, к.т.н.,  Віктор Миколайович Кісь. Щиро вітаємо його з ювілейним світлим Днем! 60 років — це не лише досвід і роки, але ще і повага, заслуги і мудрість. Бажаємо Віктору Миколайовичу щоб молодість душі нікуди не поділася, щоб удача в житті завжди посміхалася, благополуччя, радості та позитивного натхнення. З оптимізмом продовжувати свій шлях, а 60 років — це не так вже й багато, а всього-на-всього два рази по 30. Хай щастить, успіхів Вам у професійній діяльності, яка рівно  15 років  пов’язана з нашим університетом, тому що рівно стільки Віктор Миколайович викладає на кафедрі механотроніки та деталей машин (МДМ) в ННІ МСМ.

Нагадаємо, що В. М. Кісь є заступником обласного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу, має довіру харків’ян, протягом багатьох років він обирався депутатом до Харківської міської ради та районних рад. Тривалий час працював в системі ЖКХ нашого міста. Завжди відстоює інтереси співробітників в університеті, як творча людина, має свою точку зору направлену на поліпшення оздоровчого та культурного відпочинку серед працівників, дозвілля студентів, прагне удосконалювати організаційну та інформаційну роботу у профспілковій організації. Серед колег та студентів користується повагою. Сумісно з активом студентського Парламенту проводить культурно-масові заходи та благодійні акції.

Активно рекламує наш виш, сам є яскравим прикладом відданості університету та своїй праці, двічі навчався в рідному університеті, перший раз у  1983 році – закінчив Харківський інститут механізації та електрифікації сільського господарства, а у 2005 році – закінчив Харківський національний технічний університет імені Петра Василенка за спеціальністю «Менеджмент організації» та здобув класифікацію менеджера-економіста. Дружина і обидві доньки закінчили ХНТУСГ, син в даний час є студентом магістратури нашого університету. В. М. Кісь має понад 70 наукових публікацій, автор монографій, посібників, 6 патентів та авторських свідоцтв.

Доброго здоров’я Вам, Вікторе Миколайовичу  радості, успіхів у всіх справах та як найдовше залишатися в колективі, продовжувати свою наукову та освітню діяльність, поєднуючи її з профспілковою роботою.

З ПОВАГОЮ,

 ректорат, профспілковий комітет,  друзі та колеги.