Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Вступники отримали статус студентів

Сьогодні у головній будівлі університету, в корпусі по вул. Алчевських, 44 вступники  отримали статус студентів,  відбулося оголошення наказів про зарахування за держбюджетом на бакалаврат та зустріч з керівництвом інститутів і факультету. Молодь зібралась у відповідних аудиторіцях для знайомства з адміністрацією ННІ і факультету, своїми одногрупниками та для отримання відповідей на організаційні або побутові питання. На початку зустрічі представники Приймальної комісії ХНТУСГ привітали присутніх нових студентів та оголосили прикази про зарахування до університету.

Керівництво добре підготувалось до зустрічі з новими першокурсниками. Перше, куди ми завітали, це аудиторія 212,  яка була заповнена новими представниками великої студентської сім‘ї нашого вишу, в цій аудиторії заплановано проводили зустріч зі своїми новими студентами дирекція ННІ МСМ.  Адміністрація навчально-наукового інституту дуже добре підготувалася і до вербально-комунікативного методу взаємодії з молоддю та їх батьками, а також закріпили своє знайомство збором відомостей використовуючи такий засіб як анкетування. За допомогою спеціально розробленої «Анкети першокурсника» для аудиторного анкетування, дирекція ННІ отримала високий рівень масовості дослідження вступників, бо відобразила і врахувала всі можливі питання стосовно збору інформації, питань побуту першокурсника, питання соціально-психологічного характеру та прохання висловити свої побажання, внести пропозиції. Аудиторія була позначена на сектори по спеціальностям, а в доступі для молодого студентства були QR-меню, як зручне, безконтактне рішення з відповідних питань.

Кожен ННІ та ФТСЛ підійшли дуже продумано та творчо до зустрічі з новим студентством та їх батьками, розповіли про переваги навчання у нашому університеті, про особливості студентського життя на факультеті і ННІ та відповіли на низку нагальних питань. Варто зазначити, що енергетика заходу дозволила всім учасникам відчути позитивну та доброзичливу атмосферу.

Вітаємо нових першокурсників!  Наснаги, вам, удачі,  щоб новий крок у вашому житті приніс успіх і радість, нехай всі ваші прагнення будуть досягнуті!

Більше фото у МЕДІАГАЛЕРЕЇ за посиланням: https://khntusg.com.ua/vstupniki-otrimali-status-studentiv-fotoreportazh/

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ