Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Вступникам. Прийом документів до університету розпочато!

Сьогодні, розпочато прийом заяв та документів до Університету від випускників загальноосвітніх шкіл та коледжів, який буде тривати до 18 години 23 липня 2021 року. Подача заяв та документів здійснюється у електронному форматі.

При виникненні будь-яких питань або труднощів з подачею документів, абітурієнти можуть звернутися до відкритого консультативного центру де члени Приймальної комісії ХНТУСГ надають майбутнім вступникам всі необхідні консультації та допомогу.

Вступників, які подають документи на 1 курс, запрошують звернутися в Приймальну комісію та аудиторії 108, 105 які знаходяться на І поверсі головної будівлі університету (вул. Алчевських, 44), а випускників коледжів та магістрів чекають на ІІ поверсі, в аудиторіях 206, 207 та 208.

Зі слів директора ННІ ПХВ Вадима Бредихіна, цьогоріч очікується гарний набір студентів в ННІ ПХВ, про це свідчить те, що завершено формування контингенту на заочне відділення по спеціальності «Харчові технології», та наповненість вже більш ніж 50 відсотків місць від ліцензованого обсягу цієї спеціальності. Вадим Вікторович радить вступникам не гаяти часу та запрошує до вступу в наш університет поки що є деякі вакантні місця.

Вся потрібна інформація стосовно вступу є на головному сайті університету у вкладці ВСТУПНИКАМ.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ