Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ВШАНУВАЛИ НАШИХ СПОРТСМЕНІВ

Сьогодні в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка вшановували призерів і учасників чемпіонату Кубка світу із спортивної боротьби, який  нещодавно завершився у м. Бєлград (Сербія).

Нагадаємо, що на цьому престижному чемпіонаті студент ХНТУСГ, а точніше – вже магістр, Семен Новіков,  посів 3-є місце у ваговій категорії до 87 кг, здобувши для України бронзову медаль. Успішно також виступили на чемпіонаті інші студенти нашого університету, зокрема,  Ярослав Фільчаков, який посів 7 місце у запеклій боротьбі з досвідченішим спортсменом. На жаль, з поважних причин у чемпіонаті не зміг взяти участь  ще один  чемпіон і вихованець  харківської спортивної школи, наш студент Андрій Кулик. Але разом із старшим тренером збірної України  з греко-римської боротьби Дмитром Тимченком (ще один випускник ХНТУСГ) він також був присутній на зустрічі, яка проходила у надзвичайно теплій і зворушливій атмосфері.

Під час зустрічі з ректором університету Олександром Нанкою та представниками ректорату наші спортсмени поділилися враженнями від виступу на чемпіонаті світу і розповіли про плани на майбутнє. Зокрема, Семен Новіков розповів, що йому довелося боротися з набагато сильнішим  двократним світу серед молоді і для цього це була дуже важка боротьба. Тому він посів лише третє місце. А загалом Семен задоволений своїм виступом і  налаштований на нові перемоги та чемпіонські звання.

У свою чергу ректор університету  О.В. Нанка привітав наших спортсменів з успішним виступом на чемпіонаті світу і побажав їм і їхнім тренерам подальших спортивних успіхів та досягнень, які примножуватимуть спортивну славу України і ХНТУСГ.

До речі, в останній момент стало відомо, що ще один студент нашого університету – Андрій Яценко на чемпіонаті світу з вільної боротьби у  Бєлграді виборов бронзову медаль  у вагові категорії 57 кг, здобувши для  України важливу перемогу. Тому ми вітаємо Андрія з  цим спортивним досягненням і також будемо раді бачити у стінах рідного вишу.

Крім ректора ХНТУСГ у зустрічі із спортсменами також брали участь Заслужений тренер України Леонід Грінь та директор ННІ ПХВ Вадим Бредихін, які  надають велику допомогу нашим спортсменам, зокрема, в організації їхнього навчання за індивідуальним графіком та методичним забезпеченням. Вони також привітали своїх студентів-спортсменів, побажавши їм подальших спортивних успіхів і перемог. Віримо, що з такими тренерами і наставниками вони не за горами.

Учасники зустрічі зробили фото на пам’ять, які поповнять сучасний літопис нашого університету.

Переглянути відеозапис із виступами наших спортсменів можна за цим ПОСИЛАННЯМ:

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.