Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ

30 вересня  в Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. П. Василенка пройшов захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.02.01 (Матеріалознавство) кандидата технічних наук, старшого викладача   кафедри технологічних систем ремонтного виробництва ХНТУСГ Рибалка Івана Миколайовича. Тема його дисертації: «Експериментальні, теоретичні і технологічні основи зміцнення виробів з використанням модифікуючих домішок».

Члени спеціалізованої вченої ради Д 64.832.04 і офіційні опоненти відзначили актуальність наукової теми дисертанта,  новизну  і практичну цінність її результатів, тому зробили висновок, що автор заслуговує на присудження наукового ступеня доктора технічних наук.

Щиро вітаємо Івана Миколайовича з цим досягненням і бажаємо йому подальших наукових і творчих досягнень.

Хочемо також відзначити, що І.М. Рибалко є одним з кращих випускників нашого університету, який він закінчив   у 2009 році за спеціальністю «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва» (Факультет технічного сервісу). З того часу веде плідну науково-освітню діяльність, зокрема й на міжнародному рівні. Він є лауреатом Премії Верховної Ради України в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2015 рік. Його досягнення, як молодого вченого, також були відзначені стипендією Харківської обласної державної адміністрації у 2017 році в галузі науки і техніки імені Олексія Никаноровича Соколовського (з аграрних наук) за значні досягнення в галузі науки.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.