Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ВІТАЄМО З ПРИЗНАЧЕННЯМ!

Вітаємо Ольгу Анатоліївну Буславець з призначенням на посаду тимчасово виконуючого обов’язки  міністра енергетики та захисту довкілля України!

О. А. Буславець виконувала свою дисертаційну роботу «Методи та засоби підвищення достовірності розрахунку та аналізу технологічних витрат електроенергії для обґрунтування їх зменшення» на кафедрі електропостачання та енергетичного менеджменту ХНТУСГ ім. Петра Василенка й успішно захистила її у 2017 році. Одним із наукових консультантів дисертаційної роботи Буславець О.А. був професор кафедри ЕЕМ М.М.Черемісін.

Ми знаємо О. А. Буславець як порядну людину та професіонала високої кваліфікації, яка може приймати відповідальні рішення  на благо України. Тож бажаємо пані Ользі здоров’я, наснаги та рішучості в керуванні міністерством у цей складний час для енергетики України!

Колектив ХНТУСГ ім. П. Василенка.

ДОВІДКОВО. Ольга Анатоліївна Буславець закінчила енергетичний факультет Донецького державного технічного університету у 1997 році. Розпочала свою діяльність з 2000 р. в енергопостачальній компанії. В Міністерстві енергетики почала працювати з 2005 р. як головний спеціаліст Департаменту електроенергетики, з 2006 року на керівних посадах, в період 2015-2017 років очолювала його. З грудня 2017 р. за результатом конкурсу призначена на посаду генерального директора Директорату енергетичних ринків Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. 16 квітня розпорядженням Кабінету Міністрів України призначена на посаду першого заступника Міністра енергетики та захисту довкілля України й того ж дня її було призначено тимчасово виконуючим  обов’язки міністра.

 О.А. Буславець є кандидатом технічних наук, Заслуженим енергетиком України.