Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Вітаємо з призначенням академічних стипендій

Студентці І курсу магістратури ННІ БМП групи ОА 20-4м спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Ірині Романашенко призначено академічну стипендію Кабінету Міністрів України, а студентці IV курсу ННІ БМП групи ОА 17-5б спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Марині Романашенко призначено академічну стипендію Президента України. Відповідні документи оприлюднило Міністерство освіти і науки України.

Дуже приємно, що на державному рівні відзначено успіхи наших студенток, які вони демонструють і в навчанні, і в науково-дослідницькій діяльності, і в громадському житті університету.

Хочемо зазначити, що Ірина Романашенко є членом студентської ради ННІ БМП і старостою групи, входить до складу студентського парламенту університету, а її  сестричка виконує обов’язки голови студентського парламенту університету і є член Харківської обласної об’єднаної студентської ради. Крім того, нещодавно Марина Романашенко була обрана заступником голови Об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних закладів вищої освіти України. Вона  активно займається науковою роботою, постійно бере участь у міжнародних наукових конференціях, є одним із організаторів культурно-масових заходів в університеті та у м. Харків.

Щиро вітаємо Ірину та Марину Романашенко з цими досягненнями та  бажаємо їм  міцного здоров’я та нових здобутків у навчанні і в науковій діяльності!

Ректорат, профспілковий комітет ХНТУСГ,

Студентська рада ННІ БМП.