Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

З Днем народження!

Вітаємо з Днем народження директора навчально-наукового інституту технічного сервісу, доктора технічних наук, професора кафедри ТСРВ Сайчука Олександра Васильовича!

Бути людиною енергійною, спраглою до розвитку, із творчим запалом, чуйним і водночас мудрим керівником – вдається не кожному. Проте, розвиток та досягнення навчально-наукового інституту технічного сервісу вказують на те, що саме його очільнику вдається поєднати високий професіоналізм і риси справжнього товариша для колег і студентів.

Олександр Васильович є яскравим прикладом того, як людина завдяки наполегливості, цілеспрямованості, завзяттю та відданій праці може пройти шлях від лаборанта кафедри до директора інституту.

Закінчивши з відзнакою у 2001 році магістратуру за спеціальністю «Механізація сільського господарства», Олександр Васильович залишився у стінах на той час Харківського державного технічного університету сільського господарства та розпочав свій кар’єрний шлях.

У 2010 році захистив дисертаційну роботу на здобуття вченого ступеня кандидата технічних наук на тему «Підвищення довговічності деталей комбінованими обробками та легуванням з використанням лазерного променя» та працював на посаді доцента кафедри технологічних систем ремонтного виробництва.

У 2018 році  захистив дисертаційну роботу на здобуття вченого ступеня доктора технічних наук «Теоретичні та технологічні основи керування структурою і властивостями чавунів різного функціонального призначення».

З 2017 року є директором ННІ ТС, який за цей час досяг величезних успіхів.

З нагоди Дня народження, щиро бажаємо Вам, Олександре Васильовичу, сил для продовження Вашої справи, щоб поруч з Вами завжди були щирі однодумці й вірні друзі.

Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а все добро вертається сторицею.

З повагою,

Ректорат, Профспілковий комітет, друзі та колеги!

З Днем народження! З Днем народження! З Днем народження! З Днем народження! З Днем народження!