Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні відзначає свій День народження доктор філософії, кандидат технічних наук, лауреат Премії Верховної Ради України, Відмінник освіти України і Відмінник аграрної освіти України, член Польської академії наук, наш колега, директор ННІ переробних і харчових виробництв Вадим Вікторович Бредихін.

Нагадуємо, що  кар’єру в ХНТУСГ Вадим Вікторович почав у 2003 році асистентом кафедри  деталей машин та підйомно-транспортних машин,  через два роки получив звання доцента  кафедри, а з 2018 року він директор ННІ переробних і харчових виробництв, доцент кафедри фізики і теоретичної механіки. Викладає такі навчальні курси, як «Теоретична механіка», «Теорія механізмів і машин»; «Технічна механіка» та інші. В. В. Бредихін має понад 60 публікацій наукового і науково-методичного характеру, автор та співавтор 4 монографій та 2 навчальних посібників.  Вадим Вікторович користується міцним авторитетом, завжди  випромінює  впевненість і  оптимізм,  що додає наснаги і тим, хто його оточує. Колектив цінує його як шановану людину за його високі ділові й моральні якості: зібраність, організованість,  компетентність.

Щиро вітаємо Вас, Вадим Вікторович, з Днем нардження! Бажаємо великого натхнення, позитивних емоцій, міцного здоров’я, благополуччя і щастя, миру і достатку.  Радості в домі, на роботі і в навколишньому світі!

 

З повагою,

 ректорат, профспілковий комітет, друзі і колеги.