Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Вітаємо нових студентів.  Вступна кампанія ще триває

Після оприлюднення рейтингових списків вступників рекомендованих до зарахування на бюджет, до Приймальної комісії ХНТУСГ знову потягнулися вервечки вступників. Цього разу вже з оригіналами документів, які необхідні для зарахування до університету.  В принципі, їх уже можна  вітати із вступом, хоча офіційний наказ про зарахування до університету буде видано до 9 серпня ц.р., а переведення на вакантні місця держзамовлення відбуватиметься до  19 серпня.

Як повідомили нам у Приймальній комісії ХНТУСГ, з усього контингенту вступників, які подали заяви до університету, для зарахування на місця державного замовлення рекомендовано понад 300 осіб, які за результатами широкого конкурсу набрали найбільшу кількість балів. Не виключено, що частина з цих вступників також отримала рекомендації про зарахування до інших закладів вищої освіти. Тому до 9 серпня у них  ще буде вибір де навчатися і за якою формою (можливо, хтось захоче перевестися на контракт). Але, здається, абсолютна більшість вступників уже  визначилась з цими питаннями і понесла здавати оригінали документів до нашого університету. Причому, не лише бюджетники, а й контрактники.

Наприклад, сьогодні в Приймальній комісії ми зустріли Катерину Провозьон з Харкова, яка з мамою прийшла здавати документи для вступу на спеціальність 075 Маркетинг. Дівчина вибрала контракту форму навчання і сподівається здобути в нашому університеті гарну професію. На це ж розраховує й Ірина Шинкарьова із села Андріївка Ізюмського району, яка вступає на спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Не зважаючи на великий наплив вступників, Приймальна комісія працює у звичному режимі, злагоджено і професійно. Жодних затримок із прийомом документів немає. Дрібні  непорозуміння, які виникають  під час прийому документів, вирішуються в робочому порядку.

Одночасно в університеті проходять фахові вступні випробування для тих абітурієнтів, котрі вступають на навчання на бакалаврат за прискореною формою навчання. Сьогодні такі випробування складали вступники, що вже мають рівень молодшого бакалавра і планують продовжувати своє навчання за спорідненими спеціальностями: 101 Екологія, 201 Агрономія, 208 Агроінженерія274 Автомобільний транспорт та інші.

Бажаємо нашим вступникам успішно пройти всі випробування і стати студентами університету, який вже готується до нового навчального року і до великих перемін.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.