Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

 ВИСЛОВЛЮЄМО СПІВЧУТТЯ

Від імені колективу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені П. Василенка висловлюємо щирий жаль і співчуття у зв’язку із смертю ректора Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, професора, академіка Транспортної академії України, Заслуженого діяча науки і техніки України Анатолія Миколайовича Туренка.

Анатолій Миколайович був прекрасним фахівцем, який значну частину свого життя присвятив розвитку технічної науки і освіти та автомобільно-дорожньої галузі. Під його керівництвом Харківський національний автомобільно-дорожній університет став визнаним  науковим центром, що об’єднав кращих фахівців своєї галузі.

Ми завжди будемо пам’ятати Анатолія Миколайовича як чуйну і доброзичливу людину, яка піклувалася про свій університет, дбала про розвиток освітньої галузі, віддано і чесно служила державній справі виховання майбутніх поколінь.

Задля глибокого пошанування постаті вченого ми маємо розгорнути ще більш тісну співпрацю між нашими університетами та втілити в життя високі плани з підготовки гармонійно розвиненої, конкурентоспроможної особистості, громадянина своєї держави.

Схиляємо голови в скорботі разом із рідними, колегами, однодумцями. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Світла пам’ять про Анатолія Миколайовича Туренка назавжди залишиться в наших серцях. Земля йому пухом і Царсто небесне.

Ректорат,

 профспілковий комітет  ХНТУСГ