Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ВИЩА ШКОЛА – КРАЩІ ІМЕНА!

13  грудня в Харківському  національному університеті імені В.Н. Каразіна пройшла урочиста церемонія нагородження переможців та дипломантів XXІ обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена».  Дипломантом цьогорічного конкурсу в номінації «Декан факультету» стала і директорка ННІ бізнесу і менеджменту ХНТУСГ, к.е.н., доцент Світлана Заїка, з чим ми її щиро вітаємо.

Конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» проходив за участю керівників закладів вищої освіти, переможців та призерів конкурсу, провідних викладачів та науковців Харківської області. У рамках конкурсу також відбулася тематична освітня виставка, яку оглянув голова Харківської облдержадміністрації області Олексій Кучер. Побував він і біля виставкового стенду  Харківського національного технічного університету сільського господарства імені П.Василенка, де поспілкувався з представниками нашого вишу та ознайомився з його досягненнями.  Голова Харківської ОДА О. В. Кучер та голова Харківської облради С. І. Чернов також взяли участь у церемонії нагородження пам’ятними дипломами кращих працівників закладів вищої  освіти області.

Варто зазначити, що цього року  в XХІ обласному конкурсі «Вища школа Харківщини – кращі імена» взяли участь 182 науково-педагогічні працівники із 31 закладу вищої освіти за 9 номінаціями.  45 з них стали переможцями та дипломантами конкурсу.

Обласний конкурс «Вища школа Харківщини – кращі імена» був започаткований у 1998/99 н.р. За 20 років лауреатами та дипломатами  цього конкурсу стали майже одна тисяча викладачів закладів вищої освіти.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.