Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

КИТАЙЦІ ШУКАЮТЬ СПІВПРАЦІ

11 грудня ц.р. наш університет відвідала делегація Міжнародного центру освітніх технологій, який знаходиться в районі Хайдянь (біля Пекіна) на чолі з президентом цього центру паном Чжі Руаном (Zhi Ruanom) та віце-президентом п. Белінда Ченом (Belinda Сhen). Представники  Китайської Народної Республіки зустрілися з ректором ХНТУСГ О.В. Нанкою, проректором з наукової роботи В.І. Мельником та директором навчально-наукового інституту В.В. Бредихіним, з якими обговорили можливість навчання в університеті на контрактній основі своїх аспірантів. Наразі  китайці хочуть навчати в ХНТУСГ 10 аспірантів за такими спеціальностями як «Технології в харчовій промисловості», «Загальне матеріалознавство», «Менеджмент».

Під час зустрічі з китайською делегацією також обговорювались питання наукової співпраці в галузі сільськогосподарських механізованих технологій та фінансування наукових досліджень в цій галузі. Сторони зійшлися на тому, що ці питання потребують додаткового вивчення і узгодження.

Нагадаємо, що наразі в ХНТУСГ навчається 10 китайських студентів. У березні 2019 року в нашому університеті було відкрито Українсько-Китайський центр.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.