Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Виробнича практика студентів ННІ ПХВ спеціальності «Галузеве машинобудування»

Виробнича практика студентів ННІ ПХВ спеціальності «Галузеве машинобудування», що навчаються за ОПП «Інженерія переробних і харчових виробництв», завжди цікава, оскільки пов’язана з виробництвом продуктів харчування.

Отримавши ґрунтовні теоретичні знання на кафедрі «Обладнання та інжирінгу переробних і харчових виробництв», студенти покращують свою практичну підготовку на м’ясокомбінатах, молочних комбінатах, комбікормових заводах тощо. До сфери діяльності студентів входить робота з холодильною технікою, системами кондиціювання та технікою з переробки будь – яких продуктів харчування, працюють у конструкторських бюро.

Під час виробничої практики студент не тільки отримує досвід роботи з інноваційним обладнанням, але і психологічно настроюється на роботу з виробничниками, засвоює лексику та психологію підприємства, оскільки у подальшому має змогу працевлаштуватись саме на це підприємство.

Слід відмітити, що попит на випускників саме цієї спеціальності збільшується з кожним роком, про це свідчить динаміка росту кількості вступників на ОПП «Інженерія переробних і харчових виробництв”.

Дирекція ННІ ПХВ