Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Випуск бакалаврів в ННІ бізнесу, менеджменту та права

Сьогодні в Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. П. Василенка  відбувся черговий випуск бакалаврів, які успішно закінчили курс навчання і отримали дипломи про здобуття вищої освіти першого рівня. Цього разу  святкове дійство  відбувалось у навчально-науковому Інституті бізнесу, менеджменту і права, який випускав бакалаврів за спеціальностями 051 Економіка, 071 Облік і оподаткування,  073 Менеджмент та 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Цього року університет вперше випускав і бакалаврів за спеціальностями 075 Маркетинг та 081 Право.

Загалом, цього року в ННІ бізнесу, менеджменту і права підготували і випустили 240 бакалаврів, 28 з яких закінчили навчання з відзнаками. Частина з них піде працювати за своїми спеціальностями, а частина продовжить навчання в  магістратурі. Але це буде завтра. А сьогодні  всі вони радісні і схвильовані прийшли у стіни рідного університету, щоб ще раз зустрітися з друзями,  подякувати своїх викладачам за науку і отримати від них щирі напутні слова.

З такими словами до цьогорічних бакалаврів звернулися ректор університету О.В. Нанка, проректор з науково-педагогічної роботи С.О. Заїка, заступник директора ННІ бізнесу, менеджменту і права С.М. Калініченко, завідувачі кафедр цього інституту, викладачі і батьки. Вони побажали своїм вчорашнім студентам щасливої долі, успіхів у житті і професійній діяльності, а тим, хто продовжуватиме навчання в магістратурі –  успішного навчання та досягнень в науковій діяльності.

Далі на головній сцені університету відбулося урочисте вручення дипломів цьогорічним випускникам. Багато з них, до речі, отримали і грамоти за особливі успіхи в навчанні, активну  громадську діяльність та творчі досягнення. А представники ректорату і ННІ БМП отримали від  іменинників у мантіях  квіти і щирі слова подяки.

Як завжди, прекрасні емоції  сьогоднішнім випускникам та їхнім батькам і друзям   подарували учасники художньої самодіяльності університету, які спільно з відділом виховної роботи студентів  підготували для них чудову концертну програму.

Віримо, що згадка про цю незабутню подію надовго залишиться в пам’яті наших випускників, а також на численних світлинах, які ми зробили із сьогоднішнього дійства. До речі, отримати свої світлини вони можуть в деканаті ННІ БМП, де зберігатиметься фотоархів із сьогоднішнього заходу.

Відділ медіакомунікації ХНТУСГ.