Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Відео-лекція для туркменських колег

Сьогодні в  Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені П. Василенка пройшла відео-лекція для студентів і викладачів Туркменського сільськогосподарського університету імені С.А. Ніязова, під час якої д.т.н., професор О.М. Шаніна прочитала лекцію на тему «Міжнародна сертифікація якості продуктів харчування».

Перед початком лекції до викладачів та студентів Туркменського сільськогосподарського університету імені С.А. Ніязова по відеозв’язку звернувся ректор ХНТУСГ О.В. Нанка, який подякував Президентові Туркменістану та керівництву університету за плідну співпрацю і зацікавленість у розвитку двосторонніх відносин.  Звертаючись до туркменських колег, ректор зазначив, що туркменські студенти, які сьогодні навчаються в нашому університеті, є дисциплінованими і наполегливими в навчанні, що відкриває перед ними гарні перспективи для працевлаштування у себе на Батьківщині.

Також до туркменських колег з вітальним словом звернувся  проректор з науково-педагогічної роботи  та міжнародних зв’язків ХНТУСГ Ю.П. Вітковський, який наголосив на актуальності співпраці з Туркменістаном. За його словами, на сьогодні в ХНТУСГ ім. П. Василенка  навчається понад 100 студентів з Туркменістану і навіть керівником Центру по роботі з іноземними громадянами ХНТУСГ є громадянин Туркменістану О.Р. Азізов. Ю.П. Вітковський також зазначив, що співпраця між ХНТУСГ та Туркменським сільськогосподарським університетом імені С.А. Ніязова триває від 2015 року й закріплена двостороннім Договором про співпрацю. «Ми задоволені таким рівнем співпраці і будемо її розвивати, – зазначив проректор.

У свою чергу представники Туркменського сільськогосподарського університету імені С.А. Ніязова відзначили високий рівень підготовки в ХНТУСГ,  наголосивши на тому, що деякі випускники нашого університету з Туркменістану працюють в їхньому закладі вищої освіти викладачами і демонструють високий рівень професійної підготовки.

Щодо лекції, яка проходила  в режимі відео-конференції, то вона тривала півтори години і викликала жвавий інтерес та обговорення з туркменської сторони. Особливо представників Туркменського с.г. університету цікавили питання, пов’язані із сертифікацією сільськогосподарської продукції в Україні і питання щодо конкурентних переваг, які надає  міжнародна сертифікація підприємствам харчової галузі. На всі запитання професор О.М. Шаніна надала вичерпні відповіді, які задовольнили колег.

Керівництво ХНТУСГ висловлює вдячність за сприяння в розширенні  міжвузівських зв’язків Надзвичайному і Повноважному Послу Турменістану в Україні Тойли Атаєву  та 3-му секретареві Посольства Мейлісу Беглієву.

Відділ медіа комунікацій ХНТУСГ.

Відео-лекція для туркменських колегВідео-лекція для туркменських колег

Відео-лекція для туркменських колегВідео-лекція для туркменських колег

Відео-лекція для туркменських колегВідео-лекція для туркменських колег