Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Відбулося засідання Вченої ради

30 січня ц.р. в конференц-залі ХНТУСГ відбулося чергове засідання Вченої ради Університету, на якому було розглянуто низку важливих питань (див. Порядок денний).

Вже традиційно перед засіданням Ради ректор О.В. Нанка вручив дипломи та атестати співробітникам університету, яким раніше були присвоєні наукові ступені і звання. Зокрема, ректор вручив диплом доктора наук доценту кафедри надійності, міцності та технічного сервісу машин ім. В.Я. Аніловича Є. І. Калініну, а  доктор технічних наук  В.О. Шигимага  отримав атестат професора кафедри технічних систем і технологій тваринництва ім.  Б.П. Шабельника.  О.В. Нанка також вручив подяку доценту кафедри технологічних систем ремонтного виробництва О.О. Гончаренку за активну участь у виставці AgriFoodTech 2019, яка у грудні минулого року проходила в Нідерландах. Грамоти за участь в художній самодіяльності були вручені й кільком членам  студентського театру «Джерело».

Далі засідання Вченої ради проходило у звичному робочому режимі. З усіх питань порядку денного були ухвалені відповідні рішення.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.