Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Участь у виставці AgriFoodTech

На початку грудня 2019 року доцент кафедри Технологічних систем ремонтного виробництва Олександр Гончаренко у складі групи експертів Claster Agrozoovet взяв  участь у щорічній виставці AgriFoodTech 2019, що проходила у місті  Гертогенбос (Королівство Нідерланди) й була присвячена новим технологіям у агропромисловому секторі. На цю виставку він був делегований за ініціативою Міністерства закордонних справ України, як один з кращих експертів.

У якості експерта О.Гончаренко  також відвідав один з провідних університетів прикладних наук Нідерландів HAS, Організацію фермерів та виробників сільгосппродукції Зеландії, Північного Брабанту та Гелдерланда (ZLTO), а також провідні фермерські господарства регіону. А нещодавно наш колега отримав подяку від директора Claster Agrozoovet І.Борзенкова  за плідну співпрацю.

Участь у виставці AgriFoodTech Участь у виставці AgriFoodTech Участь у виставці AgriFoodTech Участь у виставці AgriFoodTech Участь у виставці AgriFoodTech Участь у виставці AgriFoodTech Участь у виставці AgriFoodTech Участь у виставці AgriFoodTech Участь у виставці AgriFoodTech Участь у виставці AgriFoodTech