Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Відбулося нагородження переможців та лауреатів конкурсу “Студентська весна-2021”

Як ми вже інформували, 16 червня в Харкові  відбулося нагородження переможців XXVI  Міського фестивалю-конкурсу “Студентська весна-2021”, в якому активну участь  брали студенти та співробітники  нашого університету.  Варто зазначити, що   Відділом  виховної роботи студентів ХНТУСГ на конкурс було представлено 10 номерів та 3  відеороботи, які оцінювало авторитетне  журі. Високий професіоналізм та креативність  наших студентів дали можливість  вибороти на конкурсі  3 перших місця, 2 третіх та отримати 4 дипломи лауреата.

Зокрема, переможцями цьогорічного  конкурсу “Студентська весна-2021″в номінації “Чоловічий вокал” став Микита Даньшов (перше місце), в номінації “Оригінальний жанр”Володимир Большаков (перше місце), в номінації “Жіночий вокал” Альона Пацюк та Аліна Хлапоніна (третє місце), в номінації  “Соціальний ролик” – Стас Буров (перше місце).

Найкращим  соціальним відеороликом конкурсу також було визнано ролик “Не починай”, знятий групою студентів ХНТУСГ, який пропагандує здоровий спосіб життя та відмову від наркотиків. У соціальних мережах цей відеоролик набрав більше 2-х тисяч переглядів і отримав високу оцінку  глядацької аудиторії.

Лауреатами конкурсу “Студентська весна-2021”  також стали Стас Пилипенко і тріо “Scerzo”.

Почесними нагородами були відзначені  і представники  Відділу виховної  роботи  студентів ХНТУСГ Маргарита Кирюхіна, Ігор Трюхань  та Ольга Скрипка.

Бажаємо нашим переможцям і лауреатам  завжди бути на висоті й гідно представляти наш університет на творчих конкурсах і  фестивалях.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.