Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Студентська весна-2021. Підсумки конкурсу.

16 червня у Харкові відбулося урочисте  закриття XXVI Міського конкурсу студентської художньої самодіяльності «Студентська весна – 2021» та церемонія нагородження переможців. За багаторічну співпрацю та якісну підготовку організації і проведення конкурсу «Студентська весна – 2021» також було нагороджено кращих працівників закладів вищої освіти  міста Харкова. Серед них і  завідувач кафедри Культури, спорту та туризму ХНТУСГ Марина Олегівна Мазоренко. Диплом їй вручав директор департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради Олексій Чубаров.

Щиро вітаємо Марину Олегівну із заслуженою відзнакою та бажаємо подальших успіхів.

Зазначимо, що конкурс «Студентська весна» проходить з 1995 року. Цього року в ньому взяли участь 24 ЗВО та близько 600 учасників. Призове перше місце завоювали 67 виконавців та  колективів у номінаціях: вокал, хореографія, інструментальний жанр, театральне мистецтво, циркове мистецтво та театри мод тощо.

Організатори конкурсу – Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту та Харківський міський центр дозвілля молоді.

На  фото: А.І. Леонова, директор КЗ закладу «Харківський міський центр дозвілля молоді», О.С. Чубаров, директор Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, А.О. Подкосова-Фокіна, художній керівник КЗ закладу «Харківський міський центр дозвілля молоді», М.О. Мазоренко, завідувач кафедри Культури, спорту та туризму, к.ф.н,  доцент ХНТУСГ.

Студентська весна-2021. Підсумки конкурсу.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.