Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З РЕОРГАНІЗАЦІЇ ХНТУСГ, ХДУХТ, ХДЗВА ТА ХНАУ ІМ. В.В. ДОКУЧАЄВА

08.09.2021 р. відбулося чергове засідання комісії з реорганізації ХНТУСГ, ХДУХТ, ХДЗВА та ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, створених на виконання Наказу МОН України № 689 від 18.06.2021 року «Про утворення Державного біотехнологічного університету», Наказу МОН України № 717 від 25.06.2021 року «Про внесення змін у додатки до наказу МОН від 18.06.2021 року № 689» під керівництвом Голови комісії з реорганізації Руслана Сергійовича Тихонченка.
На засіданні були розглянуті питання щодо проведення суцільної інвентаризації активів та зобов’язань у зв’язку з реорганізацією ХНТУСГ, ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, ХДУХТ та ХДЗВА. Результати роботи з інвентаризації у всіх закладах визнані комісією як задовільні. Водночас Голова комісії з реорганізації наголосив про необхідність прискорення підготовки проєктів передавальних актів. Також були розглянуті питання щодо реорганізації відокремлених структурних підрозділів ХНТУСГ та ХДЗВА.
Під час засідання були затверджені дії з активізації реорганізації відокремлених структурних підрозділів ХНТУСГ шляхом приєднання до Державного біотехнологічного університету. Дії з реорганізації відокремлених структурних підрозділів ХДЗВА, які вчинені відповідно до вимог чинного законодавства України з реорганізації відокремлених структурних підрозділів, а саме Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», комісія визнала завершеними.