Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Відбулось засідання стипендіальної комісії

06 січня 2021 р. о 10.00 відбулось засідання стипендіальної комісії університету в режимі on–line. Вела засідання провідний фахівець навчального відділу Людмила Олександрівна Сорокіна, де розглядалися питання щодо призначення академічних та соціальних стипендій.

Директори навчально-наукових інститутів та декан факультету технічного сервісу доповіли про рейтингові списки на призначення студентам стипендії.

За рішенням вченої ради від 22 грудня протокол № 6 стипендіальний фонд визначено у розмірі 44% від загальної кількості бюджетних місць по спеціальностям та курсам.

Розмір мінімальної ординарної стипендії 1300 гривень на місяць, розмір стипендії за особливі успіхи у навчанні підвищена до 1892 гривень на місяць. Академічні стипендії у підвищеному розмірі встановлюються для спеціальностей: 133 «Галузеве машинобудування», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», розмір мінімальної ординарної стипендії 1600 гривень на місяць, а розмір стипендії за особливі успіхи у навчанні 2416 гривень на місяць;  розмір академічної стипендії Президента України з 2100 гривень до 2720 гривень га місяць; розмір академічної стипендії заснованої Кабінетом Міністрів України з 2200 гривень до 2480 гривень на місяць. (Про розміри стипендій у державних та комунальних закладах, наукових установах).

В кожному ННІ та факультеті існують робочі групи, до складу яких обов’язково входять представники студентського самоврядування, які  разом з керівництвом ННІ та факультету розглядають рекомендації на підвищення стипендій та затверджують додаткові бали і рейтингові списки щодо надання додаткових балів окремим студентам. Додаткові бали нараховуються за активну участь у науковій та виховній роботі (обдарованість, спортивні досягнення, активна участь у художній самодіяльності тощо) потім, представники студентського Парламенту університету доповідають результати на засіданні стипендіальної комісії.  До складу якої входить 50% студентства.

Рішення щодо призначення академічних та соціальних стипендій прийняли одноголосно.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ