Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Вебінар від МОН України

12 серпня 2021 року відбудеться вебінар українською мовою, підготовлений компанією  Clarivate, на тему «Kpиmepiï та процедура відбору видань до Wеb of Ѕсіeпсe Core Collection» (лектор — експерт компанії Ірина Тихонкова). За інформацією, наданою організаторами, під час вебінару планується розглянути, зокрема, такі тематичні  блоки:

«Складові ycпішнoгo видання. Ключові персони журналу: автори, рецензенти, члени редколегій. Їхні права та обов’язки. Технічні, наукові критерії якості та обов’язкові елементи наукових видань: сайт, ISSN, doi, імпакт-фактор, квартиль. Процедура подання та критерії відбору видання до Web of Scieпce Core Collection. Портал видавців. Як визначити  скільки   цитувань має видання, яке не індексується базою даних Web of Scieпce Core Collection. На які видання слід рівнятися та що можна запозичити для розвитку власного видання. Відповіді на запитання учасників з реєстраційних анкет».

Вебінар пройде о 10:15 год. з повтором о 16:15 год., щоб учасники змогли обрати для себе більш зручний час.

Реєстраційні форми доступні за посиланнями:

12 серпня 2021 року, 10:15 год.—11:15 гoд.: https://bit.1v/3xCtrg2

12 серпня 2021 року, 16:15 год. —17:IS год.: https://lэit.1y/3i71ZQU

Bci учасники, які зареєструються та прослухають не менше  90% основного часу вебінару, зможуть отримати електронні сертифікати про участь.

Вебінар пройде на платформі WEBEX, яка не підтримує операційну систему Windows XP та деякі версії  браузерів. Тож є необхідність з’ яcyвaти можливість підключення до вебінару на цій платформі заздалегідь.

Сайт МОН України