Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Світлій пам’яті

Ректорат, профспілковий комітет ХНТУСГ імені Петра Василенка з глибоким сумом сповіщають, що 30 липня 2021 року на 86 році передчасно пішла із життя кандидат філологічних наук, доцент Ганна Іванівна Бородіна.

Бородіна Ганна Іванівна народилася 08 березня 1935 р.

Ганна Іванівна відпрацювала в ХІМЕСГ та ХНТУСГ імені П. Василенка більше 40 років. Вона вважалася одним із кращих викладачів. За рекомендацією Міністерства сільського господарства СРСР Ганна Іванівна проводила відкриті заняття в університетах м. Орел та Воронеж, а також вона проводила заняття для слухачів факультетів підвищення кваліфікації СРСР.

З 1999 по 2002 роки Ганні Іванівна брала активну участь у якості відповідального секретаря та голови комісії Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.

За підручником, який видала Ганні Іванівна, у 1994 р. навчалися студенти багатьох університетів України (зокрема м. Суми, Одеса, Полтава, Мелітополь, Вінниця, Миколаїв та інші). Наукові роботи Бородіної Г.І. до теперішнього часу цитуються науковцями.

Значний внесок робила Ганна Іванівна у підготовку науковців вищої кваліфікації, які є науковцями світового рівня, зокрема Кривцова В.В. – ад’юнкт-професор Мерілендського Університету (США), директор з аналітики надійності aвтоконцерну Форд, США; Гуревич В.І. – провідний спеціаліст енергетичної компанії Ізраїлю, автор більше ніж 140 винаходів, 160 наукових статей та 4 підручників, 3 з яких видані в США.

Пішла із життя талановита, досвідчена, відома на теренах України та колишнього СРСР знана вчена та викладач. Колеги та її учні із скорботою та глибокою вдячністю згадують Ганну Іванівну як чуйну, порядну, творчу особистість, яка завжди готова прийти на допомогу та надати пораду.

Колектив університету висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійної.

У наших серцях назавжди збережеться світлий образ Ганни Іванівни Бородіної та вдячність цій чудовій людині, видатному науковцю та наставнику.

 

Ректорат, профспілковий комітет Університету