Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Вадим Бредихін про підготовку кадрів для елеваторної галузі

“Аграрні виші України та виробничники повинні об’єднати зусилля в підготовці кадрів для елеваторів” – таку думку висловив директор ННІ переробних і харчових виробництв Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка Вадим Бредихін, який взяв участь у роботі круглого столу «Кадри на елеваторі. Де знайти, як утримати, де навчати і підвищувати кваліфікацію?» Захід проходив учора в рамках засідання Клубу елеватористів, що відбувався за підтримки компанії KMZ Industries і агрохолдингу AgroGeneration.
— Матеріальна база українських аграрних інститутів і університетів, які готують фахівців для елеваторної галузі країни, не встигає за провідними елеваторами, які використовують в роботі передові технології. Тому в даний час потрібна активна участь виробничників в процесі навчання майбутніх фахівців, що дасть можливість ЗВО готувати кваліфікованіші кадри для елеваторів, – вважає Вадим Бредихін.
Науковець також вважає, що навчання фахівців для елеваторної галузі має бути спільним процесом. «Університету важко абсолютно самостійно підготувати студента, який в подальшому прийде на роботу на зерносховище, на всі 100%. Це дуже важко, технічна база підприємств завжди буде на крок попереду. Тому нам потрібно об’єднуватися з виробничниками, навіть на етапі написання навчальних планів. Спільне складання навчальних планів і вибір актуальних дисциплін для навчання студентів допоможе оптимізувати підготовку фахівців і зробити її більш ефективною», – сказав В. Бредихін.
 
Джерело: Elevatorist.com