Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Семен Новіков – найкращий спортсмен лютого в Україні

Студент Харківського національного університету сільського господарства ім. Петра Василенка Семен Новіков став найкращим спортсменом лютого в Україні. Таке рішення ухвалила Експертна комісія Національного олімпійського комітету України, яка  відзначила чудові здобутки на міжнародній арені українських біатлоністів, борців та стрільців.

Після детального аналізу виступів спортсменів та консультацій з національними федераціями видів спорту НОК визнав найкращим спортсменом лютого в Україні чемпіона Європи з греко-римської боротьби Семена Новікова. Його особистий наставник Юрій Тімченко став найкращим тренером останнього зимового місяця.

Вперше високого визнання НОК талановитий дворазовий чемпіон світу у віковій категорії U-23 удостоєний завдяки блискучому виступу на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби, який відбувся в Римі (Італія). У фіналі вагової категорії 87 кг Семен Новіков здолав чемпіона Європи та призера чемпіонатів світу з Угорщини Віктора Льорінца. Українець не залишив жодних шансів супернику, перемігши угорця з рахунком 7:1.

Відзначимо, до тріумфу на європейській першості серед дорослих Семен Новіков вже двічі підіймався на найвищу сходинку п’єдесталу чемпіонатів світу у віковій категорії U-23.

Джерело: веб-сайт Національного олімпійського комітету України