Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

В ХНТУСГ розпочала роботу наукова конференція

У Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка прозпочала роботу XXI Міжнародна наукова конференція “Сучасні проблеми землеробської механіки”. Конференція присвячена 90-річчю ХНТУСГ, а також 120-річчю від дня народження відомого вченого-аграрника Петра Мефодійовича Василенка, чиє ім’я носить університет.

Конференція розпочалася з пленарного засідання, в якому взяли участь в.о. ректора університету С.О. Заїка, проректор з наукової роботи В.І. Мельник, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Ю.П. Вітковський та директор ННІ механотроніки та систем менеджменту В.М. Власовець. Вони привітали учасників конференції з початком цього заходу і  побажали їм плідної роботи.

На жаль, через  поширення епідемії коронавірусу організатори конференції змушені були відмовитися від традиційного формату і перевести спілкування  в онлайн-режим. Попри це, конференція викликала велику зацікавленість у науковців і лише для участі у пленарному засіданні зареєструвалося близько 100 осіб.

Після закінчення пленарного засідання робота конференції триватиме в секціях.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.

В ХНТУСГ розпочала роботу наукова конференція