Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Університет готується до жнив

Сьогодні ректор Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка О.В. Нанка відвідав навчально-дослідне господарство університету, де оглянув  його поля, експериментальні ділянки з посівами зернових і технічних культур та ремонтно-технічну базу з відремонтованою сільськогосподарською технікою.

Такий візит до навчально-дослідного господарства був не випадковим, адже незабаром на його полях розпочнуться жнива, які мають пройти організовано і без втрат. Тому ректор особисто опікується цими питаннями і процес підготовки до жнив тримає на своєму контролі. Крім того, навчально-дослідне господарство залишається  потужною базою для навчальної практики студентів нашого університету, яка проходитиме й  цього літа.

Разом  з ректором  поля навчально-дослідного господарства оглянули науковці університету, зокрема,  завідувач кафедрою агротехнології та екології, д.с.-г.н., професор В.К. Пузік, директор ННІ МСМ В.М. Власовець, к.с.-г. н.  А.П. Горбаньов, доценти О.С. Вотченко та О.А. Шептур і завідувач лабораторією В.М. Циба.

Користуючись нагодою, ректор ХНТУСГ О.В. Нанка ще раз звернувся до майбутніх вступників і запросив їх на навчання до нашого університету, де вони зможуть отримати якісні знання, необхідні практичні навички та престижну професію за обраною спеціальністю. Зокрема, О.В. Нанка  зазначив, що наш університет готує фахівців майже за всіма спеціальностями, які затребувані  в агропромисловому комплексі України і  в аграрному бізнесі. Тому в майбутніх вступників є шанс отримати гарну професію і закласти основу для свого  майбутнього.

Фоторепортаж з навчально дослідницького господарства

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ