Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Наука і виробництво ідуть поруч

3 липня п.р. року в ПРАТ «САХНОВЩИНСЬКЕ імені М.О. Ключки» відбувся науково-практичний семінар, присвячений актуальним питанням розвитку сільського господарства на основі наукових досягнень. Активну участь в цьому заході взяли і науковці ХНТУСГ.

Основною метою семінару було поширення передового досвіду та залучення до співпраці науковців і виробників сільськогосподарської продукції, зокрема, в таких галузях як свинарство та молочне тваринництво. Під час семінару також розглядалися питання щодо поширення зрошувального землеробства у зв’язку з кліматичними змінами та інші нагальні проблеми.

Зокрема, доцент кафедри ОТС ім. Т.П. Євсюкова (ННІ МСМ) М.О. Циганенко виступив з доповіддю: «Дослідження сівалки точного висіву для сумісної сівби декількох кормових культур на базі «Vega – 8 Profi» (ідея д.т.н., проф. В.І. Мельника та О.А. Романашенко). Після цього М.О. Циганенко та О.А. Романашенко відповіли на запитання учасників заходу. Вони також проінформували присутніх про роботу над проектом «Розширення функціональності посівних машин виробництва ПАТ “Ельворті”, який вже дає позитивні результати з підвищення урожайності кормових культур, а також підвищення продуктивності дійного стада ВРХ та покращення якості молока.

В роботі семінару взяли участь д-р екон. наук доцент кафедри організації виробництва, бізнесу та менеджменту ХНТУСГ Т. А. Власенко та доценти С.О. Нагорний, М.В.  Марченко, М.М. Крекот.

   Учасники семінару мали можливість розширити свої знання та зав’язати нові знайомства з науковцями і виробничниками  різних галузей.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.

Наука і виробництво ідуть поруч

Наука і виробництво ідуть поруч 

Наука і виробництво ідуть поруч