Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Університет готується до нового навчального року

Харківський національний технічний університету сільського господарства імені Петра  Василенка готується до нового навчального року й до урочистої зустрічі першокурсників.  Наразі  триває поселення іногородніх студентів у гуртожитки й облаштування їх на новому  місці. Традиційно адміністрація університету приділяє цим питанням велику увагу.

Відповідно до Положення про порядок поселення, проживання та правила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках ХНТУСГ, особа, яка бажає поселитися до гуртожитку, повинна надати такі документи для оформлення ордеру:

– копію паспорта;

– копію ІПН;

– копію квитанції оплати за проживання в гуртожитку;

– довідку з місця навчання (для студентів інших ЗВО);

– договір на проживання у гуртожитку.

Однією з головних умов отримання ордера на поселення є проходження первинного медичного огляду в університеті. Огляд проводить координатор з медичних питань Валентина Володимирівна. Вона також  перевіряє медичні документи нових студентів та  аналізує інформацію про здоров’я, щоб в разі потреби  вчасно надати медичну допомогу. З цією метою під час проходження поточного медогляду лікар здійснює опитування студентів щодо  їх самопочуття, оцінює загальний стан першокурсників, надає  актуальні рекомендації щодо попередження поширення COVID-19. Крім того, на вході до  університету проводиться  вимірювання температури всіх співробітників, студентів та відвідувачів університету.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.