Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

У студентів розпочалася навчальна практика

Щороку для закріплення теоретичних знань, отриманих під час навчального процесу, студенти ХНТУСГ проходять навчання та стажування на базі Університетського навчального центру, а також на базі сучасних підприємств, установ та організацій агропромислового комплексу. Нещодавно роботу навчального центру ХНТУСГ перевірив ректор університету О. Нанка, який оглянув його поля та місця досліджень, поспілкувався з працівниками та першою групою студентів-інтернів.

За словами ректора, практичне навчання студентів ХНТУСГ є невід’ємною частиною навчального процесу і здійснюється за освітньо-професійними програмами з урахуванням специфіки конкретної спеціальності. Таке навчання забезпечує ознайомлення студентів з особливостями виробничої діяльності тих чи інших підприємств, роботою техніки та обладнання, сучасними агротехнологіями тощо …

Цього року студенти молодших класів ХНТУСГ розпочали практику зі знайомства зі специфікою дослідної ферми ХНТУСГ, технологіями вирощування різних сільськогосподарських культур та полів та зразками сільськогосподарської техніки, яка тут працює. Наприклад, цього року студенти вперше матимуть можливість ознайомитись з GPS-навігаційними системами Trimble EZ-GUIDE 250, яка оснащена тракторним обладнанням навчально-дослідної ферми, та отримати практичні навички водіння таке обладнання.

Практичні заняття зі студентами проводять досвідчені викладачі Навчального центру та працівники навчально-дослідної економіки, які дали свої зауваження щодо практичної підготовки студентів ХНТУСГ:

ФОТОЗВІТ

 

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ